Leiðsla og fyrisiting

  •  :

  • Marna Ellingsgaard Jensen : Leiðari

    Marna Ellingsgaard Jensen

    Leiðari

    410000 marnae@nbh.fo
  •  :

  • Einar Klakkstein : Visitator og heilsuráðgevi

    Einar Klakkstein

    Visitator og heilsuráðgevi

    410000 einar@nbh.fo
  • Sunnuva á Lakjuni : Fakligur samskipari

    Sunnuva á Lakjuni

    Fakligur samskipari

    410000/410047 sunnuval@nbh.fo
  • Gunnleyg Jacobsen : skrivstovufólk

    Gunnleyg Jacobsen

    skrivstovufólk

    410000/410046 gunnleygj@nbh.fo
  • Rutt Norðoy Joensen : skrivstovufólk

    Rutt Norðoy Joensen

    skrivstovufólk

    410000/410045 ruttnj@nbh.fo
  • Per Johannessen : Deildarleiðari

    Per Johannessen

    Deildarleiðari

    793400 perj@nbh.fo
  • Hedevig Matras : Deildarleiðari

    Hedevig Matras

    Deildarleiðari

    793464 hedevigm@nbh.fo
  • Annika Vágsheyg : Deildarleiðari

    Annika Vágsheyg

    Deildarleiðari

    793451 annikav@nbh.fo
  • Turið Zachariassen : Deildarleiðari

    Turið Zachariassen

    Deildarleiðari

    456775 turidz@nbh.fo
  • Sólgerð Vang : deildarleiðari

    Sólgerð Vang

    deildarleiðari

    458483 solgerdv@nbh.fo

    Sólgerð er í barnsburðarfarloyvi. Meibritt Djurhuus, sjúkrarøktarfrøðingur, avloysir Sólgerð.
    Tpost: meibrittd@nbh.fo

  • Pállfríða Petersen : Deildarleiðari

    Pállfríða Petersen

    Deildarleiðari

    457343 pallfridap@nbh.fo
  • Ása Hanusson Joensen : Deildarleiðari

    Ása Hanusson Joensen

    Deildarleiðari

    457601/457604 asah@nbh.fo
  • Merry Hansen : Deildarleiðari

    Merry Hansen

    Deildarleiðari

    408400 merryh@nbh.fo