Leiðsla og fyrisiting

  • Marna Ellingsgaard Jensen : Stjóri

    Marna Ellingsgaard Jensen

    Stjóri

    793400 marnae@nbh.fo
  • Sunnuva á Lakjuni : Fakligur samskipari og varastjóri

    Sunnuva á Lakjuni

    Fakligur samskipari og varastjóri

    793400/793404 sunnuval@nbh.fo
  • Einar Klakkstein : Visitator og heilsuráðgevi

    Einar Klakkstein

    Visitator og heilsuráðgevi

    793400/793403 einark@nbh.fo
  • Gunnleyg Jacobsen : Skrivstovufólk

    Gunnleyg Jacobsen

    Skrivstovufólk

    793400/793402 gunnleygj@nbh.fo
  • Rutt Norðoy Joensen : Skrivstovufólk

    Rutt Norðoy Joensen

    Skrivstovufólk

    793400/793405 ruttnj@nbh.fo
  • Fríða Næs : Samskiftisfólk

    Fríða Næs

    Samskiftisfólk

    229701 fridan@klaksvik.fo
  • Per Johannessen : Deildarleiðari Heimatænastan

    Per Johannessen

    Deildarleiðari Heimatænastan

    793480 perj@nbh.fo
  • Hedevig Matras : Deildarleiðari Ven og Virka

    Hedevig Matras

    Deildarleiðari Ven og Virka

    793464 hedevigm@nbh.fo
  • Annika Vágsheyg : Deildarleiðari Dagtilhaldið Búðatrøð (Farloyvi)

    Annika Vágsheyg

    Deildarleiðari Dagtilhaldið Búðatrøð (Farloyvi)

    793451 annikav@nbh.fo
  • Rúna Løksagarð Josephsen : Deildarleiðari Dagtilhaldið Sóljan

    Rúna Løksagarð Josephsen

    Deildarleiðari Dagtilhaldið Sóljan

    793454 runalj@nbh.fo
  • Wanja Petersen : Deildarleiðari Norðoya Ellis- og Vistarheim

    Wanja Petersen

    Deildarleiðari Norðoya Ellis- og Vistarheim

    456775 Wanjap@nbh.fo
  • Sólgerð Vang : Deildarleiðari Sambýlið á Heygnum

    Sólgerð Vang

    Deildarleiðari Sambýlið á Heygnum

    458483 solgerdv@nbh.fo
  • Meibritt Wolles Djurhuus : Deildarleiðari Sambýlið í Bøgøtu

    Meibritt Wolles Djurhuus

    Deildarleiðari Sambýlið í Bøgøtu

    457343 meibrittd@nbh.fo
  • Monica Ziska : Deildarleiðari Norðoya Røktarheim

    Monica Ziska

    Deildarleiðari Norðoya Røktarheim

    457601/457604 monicaz@nbh.fo
  • Katrin Hansen : Deildarleiðari Heimið við Vágna

    Katrin Hansen

    Deildarleiðari Heimið við Vágna

    408400 Katrinha@nbh.fo