Leiðsla og fyrisiting

  • Marna Ellingsgaard Jensen : Stjóri

    Marna Ellingsgaard Jensen

    Stjóri

    793400 marnae@nbh.fo
  • Sunnuva á Lakjuni : Fakligur samskipari og varastjóri

    Sunnuva á Lakjuni

    Fakligur samskipari og varastjóri

    793400/793404 sunnuval@nbh.fo
  • Einar Klakkstein : Visitator og heilsuráðgevi

    Einar Klakkstein

    Visitator og heilsuráðgevi

    793400/793403 einark@nbh.fo
  • Gunnleyg Jacobsen : Skrivstovufólk

    Gunnleyg Jacobsen

    Skrivstovufólk

    793400/793402 gunnleygj@nbh.fo
  • Rutt Norðoy Joensen : Skrivstovufólk

    Rutt Norðoy Joensen

    Skrivstovufólk

    793400/793405 ruttnj@nbh.fo
  • Fríða Næs : Samskiftisfólk

    Fríða Næs

    Samskiftisfólk

    229701 fridan@klaksvik.fo
  • Per Johannessen : Deildarleiðari Heimatænastan

    Per Johannessen

    Deildarleiðari Heimatænastan

    793480 perj@nbh.fo
  • Hedevig Matras : Deildarleiðari Ven og Virka

    Hedevig Matras

    Deildarleiðari Ven og Virka

    793464 hedevigm@nbh.fo
  • Pernille Frandsen : Leiðandi ergoterapeutur Ven og Virka

    Pernille Frandsen

    Leiðandi ergoterapeutur Ven og Virka

    793464 pernillef@nbh.fo
  • Gunnvá Muller : Deildarleiðari Dagtilhaldið Búðatrøð

    Gunnvá Muller

    Deildarleiðari Dagtilhaldið Búðatrøð

    793450 gunnvam@nbh.fo
  • Rúna Løksagarð Josephsen : Deildarleiðari Dagtilhaldið Sóljan

    Rúna Løksagarð Josephsen

    Deildarleiðari Dagtilhaldið Sóljan

    793454 runalj@nbh.fo
  • Diana Johannessen : Deildarleiðari Norðoya Ellis- og Vistarheim

    Diana Johannessen

    Deildarleiðari Norðoya Ellis- og Vistarheim

    793421 dianaj@nbh.fo
  • Sólgerð Vang : Deildarleiðari Sambýlið á Heygnum

    Sólgerð Vang

    Deildarleiðari Sambýlið á Heygnum

    458483 solgerdv@nbh.fo
  • Kristina Viderø : Deildarleiðari Heimið við Vágna

    Kristina Viderø

    Deildarleiðari Heimið við Vágna

    408400 kristinan@nbh.fo
  • Lív við Ravnagil : Deildarleiðari Niðristova, Norðoya Røktarheim

    Lív við Ravnagil

    Deildarleiðari Niðristova, Norðoya Røktarheim

    793432 livr@nbh.fo
  • Line Munk : Deildarleiðari Uppistova, Norðoya Røktarheim

    Line Munk

    Deildarleiðari Uppistova, Norðoya Røktarheim

    793433 linem@nbh.fo
  • Jonna Joensen : Deildarleiðari Sambýlið í Bøgøtu

    Jonna Joensen

    Deildarleiðari Sambýlið í Bøgøtu

    457343 jonnaj@nbh.fo
  • Monica Ziska : Deildarleiðari Dagtilhaldið á Viðareiði

    Monica Ziska

    Deildarleiðari Dagtilhaldið á Viðareiði

    monicaz@nbh.fo