Leiðsla og fyrisiting

  • Marna Ellingsgaard Jensen : Stjóri

    Marna Ellingsgaard Jensen

    Stjóri

    793400 marnae@nbh.fo
  • Sunnuva á Lakjuni : Fakligur samskipari og varastjóri

    Sunnuva á Lakjuni

    Fakligur samskipari og varastjóri

    793400/793404 sunnuval@nbh.fo
  • Einar Klakkstein : Visitator og heilsuráðgevi

    Einar Klakkstein

    Visitator og heilsuráðgevi

    793400/347903 einark@nbh.fo
  • Gunnleyg Jacobsen : Skrivstovufólk

    Gunnleyg Jacobsen

    Skrivstovufólk

    793400/793402 gunnleygj@nbh.fo
  • Rutt Norðoy Joensen : Skrivstovufólk

    Rutt Norðoy Joensen

    Skrivstovufólk

    793400/793405 ruttnj@nbh.fo
  • Fríða Næs : Samskiftisfólk

    Fríða Næs

    Samskiftisfólk

    229701 fridan@klaksvik.fo
  • Per Johannessen : Deildarleiðari

    Per Johannessen

    Deildarleiðari

    793480 perj@nbh.fo
  • Hedevig Matras : Deildarleiðari

    Hedevig Matras

    Deildarleiðari

    793464 hedevigm@nbh.fo
  • Annika Vágsheyg : Deildarleiðari

    Annika Vágsheyg

    Deildarleiðari

    793451 annikav@nbh.fo
  • Turið Zachariassen : Deildarleiðari

    Turið Zachariassen

    Deildarleiðari

    456775 turidz@nbh.fo
  • Sólgerð Vang : Deildarleiðari

    Sólgerð Vang

    Deildarleiðari

    458483 solgerdv@nbh.fo
  • Meibritt Wolles Djurhuus : Deildarleiðari

    Meibritt Wolles Djurhuus

    Deildarleiðari

    457343 meibrittd@nbh.fo
  • Monica Ziska : Deildarleiðari

    Monica Ziska

    Deildarleiðari

    457601/457604 monicaz@nbh.fo
  • Katrin Hansen : Deildarleiðari

    Katrin Hansen

    Deildarleiðari

    408400 Katrinha@nbh.fo